Odpowiednia aranżacja wnętrz

Każdy z nas pragnie, aby jego dom był miejscem przytulnym, wyjątkowym, a zarazem funkcjonalnym, bezpiecznym i przyjemnym, idealnym do odpoczynku, nauki, pracy oraz zabawy. Wszystko to możemy z łatwością osiągnąć wybierając odpowiednie dekoracje wnętrz oraz wyrzucając niepotrzebne rzeczy z wnętrza domu do zewnętrznych szaf garażowych lub różnorakich schowków. Jeżeli pragniesz jasnych, rozświetlonych pomieszczeń w naturalnych barwach, powinieneś wybrać skandynawski wystrój wnętrz. Nawiązuje on do klimatu chłodnej, ale gościnnej Północy. Bardzo ważnym elementem tego stylu są dywany oraz stonowane kolory w odcieniach bieli, szarości i brązu kontrastujące z surowością naturalnego drewna. Urządzając dom w stylu skandynawskim nie można zapomnieć także o doborze odpowiedniego oświetlenia w postaci metalowych lub szklanych lamp, a także prostych papierowych abażurów. Szukając inspiracji możesz odwiedzić sklep skandynawski, w którym znajdziesz wszelkie niezbędne dodatki, które podkreślą aranżację wnętrz.

Oryginalne wnętrze

Każdy z nas marzy o unikatowym wystroju mieszkania. Ile razy przechodząc koło sklepów z meblami, zaglądaliśmy przez gabloty marząc o jakimś pięknym meblu w naszej sypialni? Ile razy zdarzyło nam się bez opamiętania oglądać strony z oryginalnymi aranżacjami w katalogach. Jeśli chcesz zapewnić swojemu mieszkaniu niepowtarzalny wystrój wnętrz, odwiedź sklep skandynawski, zajrzyj na stronę z indyjskimi meblami, poszukaj na targach staroci. Pamiętaj, że nie tylko meble mają znaczenie. Zainwestuj także w ciekawe dekoracje wnętrz. Pomyśl o ciekawych motywach na ścianach Twojego mieszkania, nie zapomnij o świecznikach, kwiatach, rzeźbach i obrazach. Każde dzieło sztuki wpływa niezmiernie na wyraz pomieszczenia, w którym się znajduje. Możesz wybrać coś współczesnego lub zainwestować w sztukę afrykańską. Najważniejsze - wybieraj to, w pobliżu czego dobrze się czujesz! To Ty masz się czuć dobrze we własnym domu!

Skandynawia w twoim salonie


Minimalistyczny styl skandynawski jest jednym z obowiązujących trendów wnętrzarskich już od kilku lat po części za sprawą giganta meblowego z północy Europy, po części dzięki oszczędnemu designowi i wygodzie korzystania z mebli inspirowanych ojczyzną Wikingów. Proste w swej formie wykonane z ekologicznych materiałów dekoracje wnętrz sprawdzą się zarówno w salonie, kuchni, jak i łazience. Ciepłe, neutralne barwy pomogą się zrelaksować i stworzyć przytulny nastrój w każdym pomieszczeniu.